Wappen 6 Kr. mit Nummernstempel 37 (= Endingen), gepr. Flemming BPP
Preis | 13,00 € |
Katalognummer | 19b |
Erhaltung | gestempelt |
Prüfung | BPP-geprüft |
Artikelnummer | 00000091200046 |